Malíř - sádrokartonář

Vítáme Vás na naších webových stránkách

Sháníte kvalitního malíře a natěrače? Chystáte se rekonstruovat Váš dům, byt či kancelář?
Chcete dobře vypadající a profesionálně odvedenou práci? Nemusíte hledat dále! Kontaktujte naši společnost. Jsme tu pro Vás
Nabízíme komplexní malířské a natěračské práce, sádrokartony, rekonstrukce a další. Naše společnost garantuje nejvyšší kvalitu provedených prací za nejnižší ceny. Proto neváhejte a využijte našich služeb!
Naše společnost se snaží veškeré zakázky řešit individuálně, přesně dle potřeb a přání zákazníka. Z tohoto důvodu každou zakázku před její realizací individuálně konzultujeme se zákazníkem, včetně rozsahu prováděných prací. Ceny zakázek jsou tudíž stanovovány individuálně a s garancí nejnižší ceny.
Máte-li zájem o naše služby, či jen chcete zjistit podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat pomocí e-mailu či telefonicky.

Sádrokarton

Sádrokarton je určený pro vnitřní výstavbu, kde poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení. Sádrokartón je vhodný jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích. Využítí pro sádrokarton je mimo jiné i na sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy a strop ze sádrokartonu. Konstrukce příček ze sádrokartonu slouží především k členění interiérů. Příčky ze sádrokartonu splňují jak estetické tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny.

d    d     d

gb   cz    d